BIOLOGIQUE RECHERCHE
Biologique Recherche kosmētika ir jaunās paaudzes kosmētika, kas ļauj risināt kosmētiskās problēmas, izvairoties no agresīvām ādas ietekmēšanas metodēm un sniedzot dziedinošu, regulējošu efektu.
Biologique Recherche ir pasaules mēroga franču profesionālās luksusa kosmētikas ražotājs un globālā zīmola Ambassade de la Beauté (Skaistuma vēstniecība) īpašnieks.

Zīmols un produkti ir orientēti uz luksusa segmentu un individuālu pieeju katra klienta ādas stāvoklim®.

Biologique Recherche līnija satur vairāk nekā 130 ļoti aktīvus produktus, profesionālās kopšanas izvēle ir ļoti daudzveidīga, ar starptautiskiem apbalvojumiem apbalvotās ekskluzīvās Remodeling Face®, Skin Instante Lab ierīces efektīvi papildina profesionālo BCIO Home care produktu klāstu, ļaujot kompleksi, delikāti un ātri atrisināt klienta ādas problēmas.

Pirms aptuveni četrdesmit gadiem talantīgais bioloģijas zinātņu doktors Yvan Allouche un fizioterapeite Josette Allouche: ar speciālistiem medicīnas, bioķīmijas un kosmetoloģijas jomā izveidoja Biologique Recherche pētniecības laboratoriju (tulkojumā no franču valodas Biological Research), kas izgudro un rada patiesi revolucionāri medicīnas un kosmētikas produkti ārpus laika un modes.

PROCEDŪRAS SEJAI
ĶERMENIM