ENDOSFĒRAS TERAPIJA
Endosfēras terapija AK SENSOR ALL ir pasaulē pirmā zinātniski pierādīta un klīniski pārbaudīta neinvazīva procedūra, kas saudzīgi, bet iedarbīgi vienlaikus risina vairākas ķermeņa problēmas.
Pateicoties mikrovibrācijām un kompresijas metodei, notiek maksimāli efektīva problēmzonu ārstēšana un figūras korekcija.

Endosphere ir droša, nesāpīga aparātmetode ar īpašu Sensor sistēmu, kas «jūt» ķermeni, nodrošinot atbilstošu stipruma un režīma izvēli un ļauj piemērot to katram individuāli.

Endospheres Therapy - kompresijas, mikrovibrācijas masāža cīņai pret celulītu, tauku nogulsnēm un ar vecumu saistītām izmaiņām. Terapija darbojas, pateicoties īpaši kompresijai un mikrovibrācijai , kas tiek pārraidīta audiem caur cilindru uz kura uz šūnveida režģī atrodas 50 rotējošas sfēras > sfēras vibrē, un šī vibrācija iekļūst pat dziļajos audu slāņos, stimulējot īpašus mehānoreceptorus, kas aktivizē tauku šūnu un šķiedru sadalīšanos. Tas viss padara ādu gludāku un tonizētāku, bet ķermeņa aprises smalkākas.

Endospheres Therapy ir patentēta, 100% neinvazīva un 100% Made in Italy metode ar klīniski pierādītiem un patiesi pārsteidzošiem rezultātiem pret celulītu, tauku uzkrāšanos, silueta pārveidošanu, kas gan tonizē, gan atslābina muskuļus. Pateicoties dziļai iedarbībai uz limfātisko sistēmu, tas attīra organismu no sārņiem un toksīniem, samazina apjomu remodelējošas iedarbības dēļ, stimulē vielmaiņu.

Tā ietver sevī 3 veidu masāžas iedarbības:
- sporta masāža (atslābina muskuļus , izdzen pienskàbi)
- limfodrenāža ( noņem tūsku, izdvada sārņus un toksīnus, izdzenā limfu, iekustina vielmaiņu)
- anticelulīta (dziļi iedarbojas uz taukaudiem, palīdz cīnīties ar "apelsīna mizas" efektu, izlīdzina ādas negludumus, kā rezultātā samazinās arī konkrētās zonas apkārtmērs.)