ONDA PLUS COOLWAVES
"ONDA PLUS"

mikroviļņu tehnoloģija (DEKA, Itālija) ir jauns un efektīvs risinājums cīņā ar ādas ļenganumu, celulītu un lokālām tauku nogulsnēm.

Šī ir vienīgā ķermeņa skulpturēšanas sistēma, kas izmanto patentēto Coolwaves ® tehnoloģiju - īpašus 2.45 Hz mikroviļņus, kas selektīvi iedarbojas uz tauku šūnām līdz pat 1.2 cm dziļumā, neskarot apkārtējos audus, lai drošā un neinvazīvā veidā samazinātu lokalizētās tauku nogulsnes.

JAUNUMS!


ONDA PLUS ir jaunākais tehnoloģijas modelis un tajā iekļauta vēl viena procedūras efektu nostiprinoša funkcija – masāža ar saspiesta gaisa plūsmu procedūras noslēgumā. Masāža uzlabo mikrocirkulāciju un veicina celulīta un tūskas mazināšanos, kā arī taukšūnu satura izvadīšanu no organisma.

Pilns, speciālista nozīmēts šādu procedūru kurss ir alternatīva ķirurģiskajām operācijām – plastiskajai ķirurģijai un liposakcijai (tauku atsūkšanai), pie tam – bez jebkāda atveseļošanas perioda.

"ONDA PLUS" SISTĒMU IZMANTO:

1. ādas tonizēšanai (t.sk. pakakle, "peļu vēderiņi");

Tiek veicināta ādā esošo kalogēna šķiedru savilkšanās un jauna kalogēna sintēze, padarot ādu tonizētu un stingru. Tehnoloģija ir piemērota arī nobriedušai ādai, kurai nepieciešamas īpašas rūpes tonusa un elasticitātes atjaunošanā – procedūra rada pamanāmu efektu relatīvi īsā laika posmā.

2. celulīta un "apelsīna mizas" efekta mazināšanai;

Mikroviļņi iedarbojas uz saistaudiem, kas atrodas starp celulītu veidojošu tauku šūnu kamerām (lobulām).

3. lokālo tauku depozīta samazināšanai;

Procedūras laikā tiek iznīcinātas zemādas tauku šūnu membrānas. Šūnu saturs pakāpeniski tiek izvadīts no organisma vielmaiņas procesu rezultātā.

Iedarbības zonas: augšstilbi, gurni, vēders, sēža, augšdelmi, ceļi, paduses, pakakle.


VIEDIE APLIKATORI - GARANTĒTA DROŠĪBA, EFEKTIVITĀTE UN KOMFORTS

"ONDA" patentētie aplikatori ir īpaši izstrādāti, lai noteiktā veidā izstarotu Coolwaves®, koncentrējot enerģiju tikai tur, kur tas nepieciešams (zemādas taukaudi), saudzējot apkārtējos audus. Procedūras laikā mikroviļņu iedarbība rada siltumu. Aplikatoros iestrādātā dzesēšanas sistēma atvēsina ādu, samazina apsārtumu un padara procedūru maksimāli komfortablu.

Katram aplikatoram ir atšķirīga funkcija:

Deep – lokālām tauku nogulsnēm;
Shallow – celulītam, ādas tonusam, zemādas taukiem.

Iekārtas ergonomiskie rokturi ir izstrādāti optimālai efektivitātei un vadāmībai dažādām ķermeņa zonām.

MAKSIMĀLA ENERĢIJA MAKSIMĀLAM REZULTĀTAM

80% Coolwaves® enerģijas iedarbojas tieši uz tauku šūnām. Tikai 20% siltumenerģijas skar ādas virsmu un, pateicoties dzesēšanas sistēmai, nerada diskomfortu.

Kursa ilgums:
Procedūru kursa ilgums un intervāls starp procedūrām ir individuāls – tas atkarīgs no risināmās problēmas un apstrādes zonām. Vidējais kursa ilgums
3-6 procedūras.

Procedūras efekts veidojas pakāpeniski, radot dabisku un noturīgu estētisko uzlabojumu.

Uzvarošā kombinācija: Ilgstoša rezultāta iegūšanai "ONDA PLUS" procedūras ieteicams apvienot ar citām ķermeņa estētikas procedūrām – limfodrenāžu, vakuummasāžu, hidroprocedūrām, ietīšanas procedūrām, kā arī veselīgu dzīvesveidu.