BIOLOGIQUE RECHERCHE
Turpiniet rūpēties par sevi arī mājās!
Mūsu salonā ir pieejams plašs Biologique Recerche kosētikas klāsts.
Mūsu kosmetologi vienmēr palīdzēs atrast piemērotu kopšanu tieši Jūsu ādas skaistumam.
Turpiniet rūpēties par sevi arī mājās!
Mūsu salonā ir pieejams plašs Biologique Recerche kosētikas klāsts.
Mūsu kosmetologi vienmēr palīdzēs atrast piemērotu kopšanu tieši Jūsu ādas skaistumam.
Biologique Recherche ir pasaules mēroga franču profesionālās luksusa kosmētikas ražotājs un globālā zīmola Ambassade de la Beauté (Skaistuma vēstniecība) īpašnieks.
Biologique Recherche kosmētika ir jaunas paaudzes kosmētika, kas ļauj risināt kosmētiskās problēmas, izvairoties no agresīvām ādas ietekmēšanas metodēm un sniedzot dziedinošu, regulējošu efektu.
Zīmols un produkti ir orientēti uz luksusa segmentu un individuālu pieeju katra klienta ādas stāvokli®.

Biologique Recherche līnija satur vairāk nekā 130 ļoti aktīvus produktus, profesionālās kopšanas izvēle ir ļoti daudzveidīga, ar starptautiskiem apbalvojumiem apbalvotās ekskluzīvās Remodeling Face®, Skin Instante Lab ierīces efektīvi papildina profesionālo BCIO Home care produktu klāstu, ļaujot kompleksi, delikāti un ātri atrisināt Klienta ādas problēmas.

Pirms aptuveni četrdesmit gadiem talantīgais bioloģijas zinātņu doktors Yvan Allouche un fizioterapeite Josette Allouche: ar speciālistiem medicīnas, bioķīmijas un kosmetoloģijas jomā izveidoja Biologique Recherche pētniecības laboratoriju (tulkojumā no franču valodas Biological Research), kas izgudro un rada. patiesi revolucionāri medicīnas un kosmētikas produkti ārpus laika un modes.
Biologique Recherche produkti 100% dzimtās mājas Francija, Laboratorijā Biologique Recherche (Sirēnas pilsēta), par ko liecina akreditācija un zīme "Origine FRANCE Garantie" (franču izcelsme garantēta). Katrs no vairāk nekā 130 produktiem Biologique atbilst kritērijiem:
- tīru un kvalitatīvu sastāvdaļu izvēle, kas atbilst augstajām zīmola prasībām un ir izgājušas ievades kontroli;
- sabalansēta kombinācija UN augsta augu, jūras un bioloģisko ekstraktu koncentrācija (satura procentuālā daļa no 20 līdz 80);
- nav mākslīgu smaržvielu, lai saglabātu formulu integritāti un efektivitāti, kā arī izvairītos no alerģiskām reakcijām;
- parabēnu un dzīvnieku izcelsmes produktu izslēgšana no visu produktu sastāva;
- maksimāla sākotnējās struktūras aktīvo elementu saglabāšana un ražošanas tehnoloģijas izmantošana aukstumā;
- produktu savstarpējā saderība, kombinācijas savā starpā un savstarpēja papildināšana, viena produkta darbību pastiprināt ar citu