DERMĀLĀ BIOREVITALIZĀCIJA JALOR
Tagad ir neapstrīdams, ka grumbu aizpildīšana un sejas apjoma palielināšana nav vienīgais veids, kā iegūt pilnīgu sejas atjaunošanos; tieši tāpēc dabiskajai, nesaistošajai hialuronskābei ir svarīga loma ādas novecošanas apkarošanā un novēršanā, ļaujot atgūt ādas elastību un tvirtumu.
Īpašais JALOR RE-STYLE sastāvs ar ārkārtīgi augstu hialuronskābes koncentrāciju (18 mg/1 ml) kopā ar augstu glicerīna koncentrāciju (20 mg/ml) un īpaši augstu molekulmasu (3 miljoni daltonu: dubultā vai pat pat). trīs reizes vairāk nekā daudzām konkurējošām formulām!), ļauj atjaunot optimālo fizioloģisko vidi fibroblastu proliferācijai un migrācijai, kā arī kolagēna, elastīna un citu ārpusšūnu matricas sastāvdaļu neosintēzei.


JALOR RE-STYLE var lietot ne tikai visās sejas zonās, bet arī citos reģionos, piemēram, kakla izgriezumā un roku aizmugurē, ar dažādām programmām atkarībā no ādas novecošanas pakāpes; parasti tiek plānotas 2-3 sākotnējās procedūras ar īsiem laika intervāliem (15-30 dienas), un pēc tam tiek turpinātas citas uzturēšanas sesijas ar aptuveni 2-3 mēnešu intervālu.
PRICE LIST