BIOLOGIQUE RECHERCHE
LIFT CORPS
Šajā procedūrā ietilpst dziļa ādas attīrīšana un masāžas seanss, izmantojot Lift corps liftinga kompleksu un uzklājot nostiprinošu serumu, kas novērš ādas tonusa samazināšanos. Šī procedūra ir neaizstājama svara kontroles un tauku atsūkšanas programmās, kad nepieciešams uzlabot muskuļu un ādas tonusu.
Aktīvās sastāvdaļas procedūrā:
- Zīda proteīni: veido aizsargplēvi uz ādas virsmas un novērš dehidratāciju.
- Hialuronskābe: dabiska dermas matricas sastāvdaļa, kas lieliski saglabā ūdeni, tādējādi piesātinot ādu ar mitrumu, pagarinot jaunību.
- Mārrutku ekstrakts: bagāts ar aminoskābēm, olbaltumvielām, enzīmiem, organiskajām skābēm.
- Arnikas ekstrakts: ir mīkstinošs un nomierinošs līdzeklis.
- Kramaļģu pulveris.
- Aminoskābju komplekss.
- Komplekss, kura pamatā ir plūškoka ziedu, kastaņu koka un Terminalia lapu ekstrakti: bagātināts ar flavonoīdiem, tanīnu, polifenoliem, uzlabo ādas elastību un tonusu, uzlabo audu struktūru un piedalās mikrocirkulācijas atjaunošanā.
- Tetrapeptīds: peptīds, kas sastāv no četrām aminoskābēm, kas savienotas ar peptīdu saitēm. Šis tetrapeptīds uzlabo epidermas un dermoepidermas savienojuma saķeri, kā arī uzlabo ādas tvirtumu.
- Peru pieniņš: bišu peru pieniņš satur B vitamīnus, minerālvielas, aminoskābes un neaizstājamās taukskābes. Tam ir atjaunojošas un mitrinošas īpašības.

Kopšanas rezultāts:
- epidermas tonusa paaugstināšana un nostiprināšana,
- dziļa epidermas attīrīšana,
- redzamo celulīta izpausmju samazināšana uz ādas,
- mikrocirkulācijas atjaunošana audos, vielmaiņas paātrināšana,
- ķermeņa silueta modelēšana,
- limfodrenāžas darbība.
PRICE LIST