PCA PEEL SENSI
Sensi Peel®️ ir unikāla ķīmiskā pīlinga iespēja visiem, arī tiem, kuriem ir jutīga āda.
Šis universālais 6% TCA šķīdums uzlabos ādas tekstūru un padarīs to gaišāku, vienlaikus palīdzot veicināt vienmērīgu ādas toni. Šī daudzpusīgā procedūra ir lieliska iespēja jutīgai ādai problemātiskiem ādas tipiem.

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

- Uzlabo virsmas tekstūru un padara ādu gaišāku
- Veicina vienmērīgu ādas toni
- Samazina smalko līniju un grumbu izskatu

SASTĀVS:

- Pienskābe (12%) – ir alfa hidroksi skābe, kas dabiski atrodama pienā un cukuros. Tas nojauc saites starp šūnām lai atvieglotu mirušo virsmas šūnu nolobīšanos, vienlaikus mitrinot ādu.

- Kojic Acid – ir antibakteriāls līdzeklis un melanoģenēzes inhibitors, kas dabiski atrodams sēnēs. Azelaīnskābe – ir efektīvs melanoģenēzes inhibitors, kas palīdz izgaismot nevienmērīgu sejas krāsu. Azelaīnskābe ir arī efektīva cīņā pret pūtītēm, jo tai piemīt baktericīda un pretmikrobu iedarbība.

- Arbutīns – palīdz koriģēt hiperpigmentāciju, nomācot tirozināzes veidošanos un novēršot melanosomu nobriešanu. Tas arī izlīdzina esošo ādas toni.

- L-askorbīnskābe (C vitamīns) – ir spēcīgs ūdenī šķīstošs antioksidants, kas ir vienīgā ādai bioloģiski pieejamā C vitamīna forma.

Pēc ķīmiskā pīlinga saņemšanas dažās lokalizētās vietās līdz piecām dienām var rasties viegla zvīņošanās un neliels apsārtums no vienas līdz divpadsmit stundām. Iespējams, jutīsiet nelielu lobīšanos un āda jutīsies savilkta.
PRICE LIST