PCA ULTRA PEEL
Īpaši izstrādāts, lai ārstētu nobriedušu ādu, Ultra Peel®️ ir piemērots arī daudziem citiem ādas tipiem un jutīgumam. Tas palīdz uzlabot smalko līniju un grumbu izskatu, vienlaikus veicinot vienmērīgu ādas toni un sejas krāsu.
GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

- Samazina tumšos plankumus un citas krāsas izmaiņas. Veicina vienmērīgu ādas toni un sejas krāsu

- Uzlabo smalko līniju un grumbu izskatu.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

- Pienskābe (24%)
- Trihloretiķskābe (TCA) (10%)
- Alfa-lipoīnskābe (tioktskābe) – dabisks savienojums ar antioksidanta un pretiekaisuma īpašībām, kas traucē iekšējos hiperpigmentācijas ceļus.
- Emblica – botāniskais augs, kas pazīstams arī kā Indijas ērkšķoga vai Malakas koks. Tas satur augstu tanīnu koncentrāciju, kas, kā pierādīts, samazina krāsas maiņu un redzamās novecošanās pazīmes.
- Silimarīns – spēcīgs antioksidants, kas nodrošina pretiekaisuma iedarbību un aizsargā pret UVA izraisītu oksidatīvo stresu. Tas nomāc UVS izraisītu ādas tūsku un saules apdegumu šūnu veidošanos.


KAS IR PCA PEEL?

PCA SKIN®️ ir ķīmisko pīlingu līderis ar vairāk nekā 25 gadiem, izstrādājot vislabākās un inovatīvākās profesionālās procedūras šajā nozarē. Katru gadu visā pasaulē tiek veikts vairāk nekā viens miljons PCA SKIN pīlingu.

PCA SKIN pīlings uzlabo ādas problēmas: pinnes, hiperpigmentāciju un novecošanos. Šīs izaicinošās ādas problēmas tiek uzlabotas, izmantojot mūsu pilnveidotās formulas, palielinot ādas šūnu apmaiņas ātrumu, izceļot jaunas ādas šūnas uz virsmas, samazinot smalko līniju, grumbu, tumšo plankumu un izsitumu pazīmes.

PCA SKIN bija pirmais uzņēmums, kas izstrādāja un tirgoja modificēto un uzlaboto Jessner pīlingu — šķīdumu, kas apvieno pienskābi, salicilskābi, kojskābi, citronskābi un rezorcīnu. Šī revolucionārā pārformulācija nodrošina drošāku uzklāšanu, ērtāku ārstēšanu un lielākus ieguvumus ādai. Modificēto un uzlaboto Jessner's pīlingu PCA Peel®️ līnija atrodas medicīnas un estētikas salonos visā pasaulē.
PRICE LIST